• Koter-carnaval

     Tye en mama op het sokkenbalTye probeerde de discolichten onder de dansvloer te vangen, hoempa is cool, serpetine is raar. Tye heeft zich prima vermaakt...en moeders ook! 



  • Mijn mannen avond

    Op deze zaterdagavond was ik samen met Tye de klos om thuis te blijven omdat mama carnaval ging vieren in Oeteldonk. Al snel had tyegertje al een spelletje gevonden om te spelen en daar heb je voor nodig een speelkist en een bank. Je kan dan namelijk rondjes lopen en ondertussen klimmen en klauteren.. zo'n stuk of 12 keer achter elkaar, daarna was het onder de tafel door kruipen en nu is het een flesje karnemelk achterover gooien en straks naar bedje toe. Kijk naar de kunsten van onze kleine bergbeklimmer

     

     

  • Hoera, ik ben een jongen!

    Na alle nachtelijke onrust van de laatste tijd hebben we weer een nieuw evenwicht gevonden. En nieuw ritme, waarin wij de avonden weer voor onszelf hebben. Alle nieuwe kunstjes eisen hun tol, Tye valt tegenwoordig om half 7 al bijna om van de slaap.

    Het was even wennen om Tye niet meer aan te horen komen, het stommelde geluid heeft plaats gemaakt voor bijna geruisloze stapjes. Plotseling staat Tye achter me en hangt dan aan mijn been. Kinderen van tegenwoordig hebben het maar lastig, geen jurk meer om zich onder te verschuilen, maar een paar broekspijpen die nauwelijks bescherming bieden. Tye slaat zich er aardig doorheen, hij moet soms even ontdooien, maar begint dan aan zijn ‘kieke-boe-spelletje' met zijn toeschouwers. Om vervolgens je hand vast te pakken en samen verder te lopen.

    Het gaat allemaal zoals de boeken al voorspelden. De tijd waarin Tye verbanden en patronen kan zien is aangebroken. Hij heeft dondersgoed in de gaten in welke kast de lekkere dingen liggen. We treffen hem dan ook regelmatig met een wijzend vingertje aan, hij weet precies wat hij wil en blijft staan tot hij een antwoord krijgt. Soms krijgt hij zijn zin, soms een afwijzing. Dan komen er tranen, maar het verdriet duurt nooit lang, hij laat zich goed afleiden.

    Luiers verschonen heeft ook een nieuwe dimensie gekregen. Tye heeft ontdekt dat hij een jongetje is. Zodra de luier uitgaat checkt hij met beide handen of alles nog op zijn plekkie zit. Een blote papa is ook een gewild studieobject, die heeft dezelfde dingen (en dan heb ik het niet over zijn mooie grote ogen). Van mama's lijf snapt Tye nog niet veel, daar hangt niks aan, dus snel door naar het volgende item wat wel zijn aandacht verdient. Wij hebben afgesproken dat we zo normaal mogelijk met zijn ontdekking omgaan, een piemel is iets wat je hebt, of niet, en daar mag je dan ook kennis mee maken. Niks om je voor te schamen.

    Tye wordt steeds meer een eigen persoontje en wij genieten daar iedere dag met volle teugen van.

  • Eindelijk een nieuw bericht...

    We kregen nogal wat tips en steunbetuigingen na voorgaand bericht, dus hier even een kleine update. 

    De avond waarop ik het bericht schreef heeft Tye nog een uur moeilijk gedaan en toen was het klaar. Inmiddels zijn we alweer 2 cycli verder. Van gebroken nachten naar lange, stille nachten weer terug naar nachtelijk huilen ivm overvolle luiers. Inmiddels hebben we 'de stijd' gewonnen en is Tye 2 kiezen rijker en draagt 's nachts een maatje meer. Tye heeft zijn bedtijd vervroegd en zit nu soms tijdens het avondeten al in zijn ogen te wrijven. Als hij zijn pyama aan heeft probeert hij van de commode in zijn bed (2 meter verderop) te springen, draait zich op zijn buik, knietjes eronder en knorren maar. 

     O, ja en als Tye klaar is met slapen, maar nooit voor half 7, dan magdie bij ons in bed. Als meneer eenmaal zijn plekkie gevonden heeft zwiept hij er zo nog 2 tot 3 uur slaap achteraan. Heeeeeerlijk! 

 
 

Wat wordt het?

    

Laatste reacties

Jacco: Ik zeg een jongetje! :-)Tante Es: Ontzettend leuk om te zien! Ikoma m: Wat is dit toch geweldig kan eEsther: Wat een activiteit! Dan lag onTante Es: Leuk stukje weer!Ik vroeg me

Flickr foto's

Loading Viddler Videos

    Vriendjes

    Foto's TyeNicolinePapaPapa's bedrijfPuckSchildmosje

    Wattuh?

    GevoelLijstjesFirst tracksTo do dingetjesNiet nodig, wel leukFilmpjes9 maandenBaby 2Eten met Tye

    Oud man

    maart 2010februari 2010december 2009november 2009oktober 2009september 2009augustus 2009juli 2009juni 2009mei 2009april 2009maart 2009februari 2009januari 2009december 2008november 2008oktober 2008september 2008augustus 2008juli 2008juni 2008mei 2008april 2008maart 2008februari 2008januari 2008december 2007november 2007oktober 2007september 2007augustus 2007juli 2007juni 2007mei 2007april 2007

    Wilt u dit ook?

    Als u nu ook zo'n website wilt kan u die gratis met reclame erop krijgen, of voor € 47,50/jaar op uw eigen domeinnaam.Stuur een mail naar info@chronick.nl

     
    profile-manuscript